I ftuar special në studion e “BBV3”, Luiz Ejlli komenton situatat e shtëpisë më të famshme!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” dinamikat dhe debatet sa vinë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfida të shumta. Me pjesëmarrjen e veçantë të fituesit në fuqi, Luiz Ejlli!

Luizi do të jetë gjatë gjithë spektaklit në studio, e do të japë mendime për disa nga situatat e “BBV3”!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/03/16/i-ftuar-special-ne-studion-e-bbv3-luiz-ejlli-komenton-situatat-ne-shtepine-me-te-famshme/

Post a Comment

0 Comments