U ankua se Vëllai i Madh i fiku mikrofonin, tërhiqet Jetmiri! Ironizon Arbri: Është e vërtetë, edhe mua ma fikni se jeni të këqinj…
“Ndihem e vetmuar…”/ Françeska e përlotur nga malli për të birin surprizohet nga Vëllai i Madh
Viktima të ngacmimeve seksuale/ Roza dhe Julia tregojnë pse ndanë historitë e tyre në BBV
Liam Mandiaro rikthehet në shtëpi? Për plot të papritura ndiqni spektaklin e sotëm të “Big Brother Vip”
Surprizë emocionuese për Ledjonën, banorja takohet me të bijën
Heidi flirton me të gjithë?/ Roza: ‘Mbretëresha e errësirës’ paska të drejtë sërish…
I ftuar special në studion e “BBV3”, Luiz Ejlli komenton situatat e shtëpisë më të famshme!