Kutia e “Pandorës” u hap, kush do të eleminohet sonte? Ndiqni pas pak LIVE spektaklin e “Big Brother VIP”!

Spektakli i “Big Brother Vip” rikthehet mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel, me shumë dinamika.

Kutia e “Pandorës” u hap! Romeo, Elvisi dhe Heidi, kush do të eleminohet?

Për të gjitha debatet dhe shumë surpriza të tjera, sot mund ta ndiqni spektaklin e “Big Brother Vip” live në ekranin e Top Channel, ose në kanalet e dedikuara, Big Brother Vip 1 dhe Big Brother Vip 2. Po ashtu, mund ta ndiqni në kanalin zyrtar të Top Channel në YouTube.

“Big Brother Vip” sonte në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00 vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/02/13/kutia-e-pandores-u-hap-kush-do-te-eleminohet-ndiqni-pas-pak-live-spektaklin-e-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments