Një zarf i zi në shtëpi, çfarë vendimi do të merret?! / Ndiqni pas pak LIVE spektaklin e “Big Brother VIP”!

Zgjedhja e Romeos lider e ka kthyer gjithë shtëpinë kundër tij! Nuk ka qetësi as për Heidin!

Dy miqtë e dikurshëm Romeo dhe Meriton tashmë kundërshtarë! Çfarë do të ndodhë mes Rikes dhe Eglës?

Me pjesëmarrjen e veçantë të fituesit në fuqi, Luiz Ejlli!

Për këto dhe shumë të tjera, do të keni mundësi ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.

“Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/03/16/nje-zarf-i-zi-ne-shtepi-ndiqni-pas-pak-live-spektaklin-e-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments