Mendimet anonime për njëri-tjetrin, kanë “ndezur gjakrat” në shtëpi… Ndiqni pas pak LIVE spektaklin e “Big Brother VIP”!

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” dinamikat dhe debatet sa vinë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfida të shumta. Egla dhe Meritoni kanë nisur një sherr të madh!

Mendimet anonime për njëri-tjetrin, kanë “ndezur gjakrat” në shtëpi!

Kush do të eliminohet, mes Silvit dhe Ledjonës?

Për këto dhe shumë të tjera, do të keni mundësi ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.

Me një zgjedhje si kurrë më parë, “Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/03/12/mendimet-anonime-per-njeri-tjetrin-kane-ndezur-gjakrat-ne-shtepi-ndiqni-pas-pak-live-spektaklin-e-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments