Humb mundësinë për çmimin e madh, Silvi del nga shtëpia e Vëllait të Madh

Publiku ka vendosur se banori i cili do të lë garën mbrëmjen e sotme duke humbur kështu mundësinë për të fituar çmimin e madh është Silvi.

Ai ka qenë në një televotim kokë më kokë me Ledjonën, ndërkohë që publiku e ka bërë zgjedhjen e tij.

Nga ana tjetër ju keni mundësinë ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe“Big Brother Vip 2“, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/03/12/humb-mundesine-per-cmimin-e-madh-silvi-del-nga-shtepia-e-vellait-te-madh/

Post a Comment

0 Comments