Spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother VIP edhe mbrëmjen e sotme premton t’ju mbërthejë para ekranit të Top Channel.

Banorët janë përfshirë në debate të forta dhe dinamika të shumta, teksa mesditën e djeshme Vëllai i Madh i dënoi duke u hequr të gjithë ushqimin nga sponsorat për shkak të shpërdorimit të njëpasnjëshëm. Çfarë do vendoset sot për ta?

Me plot surpriza dhe të papritura, Vëllai i Madh ka lënë me pikëpyetje rikthimin e Liam Mandiaro në shtëpinë e BBV, prej së cilës u largua si i arrestuar pak javë më parë. Po ashtu, një rrëfim i papritur nga Egla ka tronditur opinionin publik. Çfarë do të thotë ajo për akuzat e ngritura? Kush do të largohet mes Eglës dhe Rikes?

Lideri i ri do të vendoset sonte përballë një zgjedhjeje të vështirë, ndërsa një surprizë emocionuese pritet për Françeskën. Këto dhe shumë debate të tjera pritet të diskutohen sonte, teksa spektaklin do të keni mundësi ta ndiqni në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të DigitAlb, Big Brother VIP 1 dhe Big Brother VIP 2 si dhe në kanalin e Youtube.

“Big Brother Vip” sonte, nën drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në ekranin e Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/03/19/liam-mandiaro-rikthehet-ne-shtepi-per-plot-te-papritura-ndiqni-spektaklin-e-sotem-te-big-brother-vip/