Debate të forta dhe thyerje rregullash, çfarë do ndodhë sot? Ndiqni spektaklin e “Big Brother VIP”!

Në shtëpinë e “Big brother VIP” ditët e fundit nuk kanë qenë aspak të qeta.

Sara dhe Françeska janë përfshirë në debate të forta, me ofendime të ndërsjellta, që u pasuan me një zarf të zi.

Nominimi që doli nga spektakli i të shtunës u anulua dhe vendimi për banorët do të jepet gjatë mbrëmjes së sotme. Çfarë do të vendosë “Vëlllai i Madh”?

Për këto dhe shumë të tjera, do të keni mundësi ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2“, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në YouTube.

“Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/03/05/debate-te-forta-dhe-thyerje-rregullash-cfare-do-ndodhe-sot-ndiqni-spektaklin-e-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments