Një zarf i zi, debate dhe hyrje të reja/ Ja ku mund ta ndiqni live spektaklin e sotëm të “Big Brother Vip”

Spektakli i “Big Brother Vip” rikthehet mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel, me shumë dinamika.

Diskutimet mes banorëve vazhdojnë, teksa në shtëpi ka mbërritur një zarf i zi. Nga ana tjetër, prova e kërcimit vendosi që vetëm grupi i Albit të kishte buxhet për ditët në vazhdim, duke vendosur pjesën tjetër të banorëve para një sfide.

Për të gjitha debatet dhe shumë surpriza të tjera, sot mund ta ndiqni sepktaklin e “Big Brother Vip” live në ekranin e Top Channel, ose në kanalet e dedikuara, Big Brother Vip 1 dhe Big Brother Vip 2. Po ashtu, mund ta ndiqni në kanalin zyrtar të Top Channel në YouTube.

“Big Brother Vip” sonte ora 21:00, nën drejtimin e Ledion Liço, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/02/06/nje-zarf-i-zi-debate-dhe-hyrje-te-reja-ja-ku-mund-ta-ndiqni-live-spektaklin-e-sotem-te-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments