Me shumë surpriza dhe një eleminim! Ndiqni pas pak LIVE spektaklin e “Big Brother VIP”!

Veprimet e fundit të Eglës kanë tronditur të gjithë shtëpinë! Me shumë surpriza dhe një eleminim! Mes Endrikut, Eglës dhe Françeskës, kush do të eleminohet sonte?

Ju mund të votoni se kë doni të shpëtoni, nga Shqipëria me SMS 56666, Kosova 55099, Maqedonia e Veriut 144332, Zvicër 4636, Greqi 54534, Francë 71717 dhe nga Gjermania 82555.

Po ashtu, ju mund të votoni online ose nga ‘My Vodafone App’.

Spektaklin e sotëm do të keni mundësi ta ndiqni në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.

“Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/02/17/me-shume-surpriza-dhe-nje-eleminim-ndiqni-pas-pak-live-spektaklin-e-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments