Dasma, debate dhe një nominim i fortë/ Ndiqni pas pak LIVE spektaklin e “Big Brother VIP”

Spektakli i “Big Brother VIP” rikthehet mbrëmjen e sotme për të mbërthyer publikun para ekranit, prej orës 21:00.

Një nominim i fortë përball Ilnisën, Gazmendin dhe Merin, me publikun që do vendosë se kush prej tyre do të lërë sot shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë, brenda në shtëpi, dasma e Ilnisës dhe Meritonit krijoi shumë dinamika, debate, e madje edhe lot.

Për të gjitha këto, mund të ndiqni live spektaklin në ekranin e Top Channel, por edhe në kanalet e dedikuara në DigitAlb, “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2”. Gjithashtu, mund ta ndiqni në kanalin e Top Channel në YouTube.

“Big Brother Vip” sonte ora 21:00, nën drejtimin e Ledion Liço, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/02/10/dasma-debate-dhe-nje-nominim-i-forte-ndiqni-pas-pak-live-spektaklin-e-big-brother-vip/

Post a Comment

0 Comments