Vazhdojnë zënkat mes Heidit dhe Romeos! A po kërkon dikush të futet mes çifteve? /Ndiqni spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”!

Vazhdojnë zënkat mes Heidit dhe Romeos! A po kërkon dikush të futet mes çifteve?

Banorët e rinj janë bërë mollë sherri për më të vjetrit! Kush do të eliminohet?

Për këto dhe shumë të tjera, do të keni mundësi ta ndiqni spektaklin LIVE, në transmetimet e Top Channel, në dy kanalet e dedikuara të Digitalb “Big Brother Vip 1” dhe “Big Brother Vip 2“, si dhe në kanalin zyrtar të Top Channel në Youtube.

“Big Brother Vip” sonte, në drejtimin e Ledion Liços, ora 21:00, vetëm në Top Channel!source https://bigbrothervip.top-channel.tv/2024/02/27/vazhdojne-zenkat-mes-heidit-dhe-romeos-a-po-kerkon-dikush-te-futet-mes-cifteve-ndiqni-spektaklin-e-sotem-te-big-brother-vipbanoret-e-rinj-jane-bere-molle-sherri/

Post a Comment

0 Comments